Pocahontas je…

➸ Pocahontas je milovnice zvířat, přírody, dětských duší a lidského přístupu. Bydlí ve městě ve svým týpíčku mezi betonovými zdmi. Ke spokojenosti se snaží znovu nalézt tu potřebnou rovnováhu ve všech oblastech jejího života.

➸ Pocahontas je snílek a ráda se nechává unést svou fantazií a svými sny. Ne vždy je ale všechno tak růžový a někdy má hlavu zavřenou. Je to bojovnice, ale válečnou sekeru nechává většinou zakopanou a raději volí mír a lásku.

➸ Pocahontas je duší indiánka. Přestože je zvědavá, kam ji nohy v životě zanesou, žije přítomností, protože budoucnost je ve hvězdách a důležitější je teď a tady.

➸ Snaží se, aby její činy nekončily u slov. Život pro ni znamená poznání a proto se pořád učí něčemu novému, co jí zajímá a baví. Taky ráda cestuje, protože poznavá nový místa, lidi, výzvy a dobrodružství.

➸ Pocahontas je ženou náčelníka Kreativního Srdcaře, mají spolu dceru Divokou Řeku a syna Malýho Bizona. Zvířecí společnici jim dělá Spící Vlčice, již tančící s duchy.

↟↟↟↟↟

Často posuzujeme ostatní, ale popsat sami sebe to je jiná liga.

Jeden by řekl, že jsem moc malá, druhý moc ukecaná, třetí naivní, čtvrtý bláznivá a pátý? Kdo ví, třeba úžasná.
Pravda zůstane ale pořád stejná, jsem člověk, žena. A škatulkování je na prd.

Můj příběh začíná asi tak jako u každého dítěte v nás…

Fascinovala mě příroda, zvířata, vesmír a dinosauři …a to trvá do dnes.
Jako malou holku mě moje maminka a babička brávaly na zahradu, ukázaly mi svět domácího pěstování a naučily znalost bylin.
Ve škole mi šla víc matika než čeština, v mojí knihovně je vždycky rozečtených několik knih a doma mám ještě spoustu nepotřebných věcí, jen ne ten můj vysněný minimalismus.

Baví mě

focení, flamenco a flákání se v přírodě, na cestách nebo na longboardu.
Taky jóga, kreslení, hra na klavír a k tomu ještě spoustu dalších aktivit, které mám ale zatím jen na seznamu přání.

Zajímám se

o udržitelné zdroje, fyzické i psychické zdraví a spokojenost.
Zajímá mě svět dětí, protože planeta je v jejich rukou a taky se od nich i my můžeme mnohé naučit.

Snažím se

žít co nejvíc bez chemie a živočišných složek, vytvářet co nejmíň odpadu a podporovat férové, nejlíp lokální, výrobce.

Miluji 

ty chvíle být ve správný čas na správném místě a snažím se jim jít naproti. Protože to není jen o chvílích, ale měl by to být celoživotní stav. I když se někdy zdá, že jste zrovna na místě špatném, život se prostě nějakým způsobem snaží zajistit rovnováhu.

A mimo jiné miluji svoji rodinu samozřejmě.

↟↟↟↟↟

Doporučené články