Skip to content
Pocahontas na lavičce ve Valencii.

Chcete se mě na něco zeptat?

➸  Pošlete mi zprávu na Facebook

➸  Instagram.

➸  Nebo na mail: kristinatypovska@gmail.com

Jsem

žena srdcaře, 
máma holky, kluka a jednoho andílka.
„Lesní“ chůva

↟ Jako malá holka jsem chtěla zachraňovat zvířata i přírodu, ale pak přišla povinná školní docházka a já jsem skončila na obchodní akademii, ani nevím proč.

↟ Dnes vím, že vášeň je předpokladem dobrého řemesla a tak hledám cestu svou. Zase se vracím zpátky, ale jinou formou, než jsem si tehdy myslela.

↟ Mám kurzy akreditované MŠMT i spoustu ostatních. Čerpám z  vlastních zkušeností a dál se nechávám vést svou intuicí a zpětnou vazbou.

Proč Pocahontas v městské džungli?

Mrkněte na video

↟ Mám takový skromný sen pracovat na něčem, co mě bude bavit, naplňovat a zároveň to přispěje k vytváření hezčího místa na světě pro život, pro naše děti, pro celou planetu.

↟ A to začíná u každého z nás. Náš způsob života máme ve svých rukách a vědomě, nebo nevědomě ho učíme i naše děti, další generaci lidí. Nikdy není pozdě měnit myšlenky v činy.

↟ Cítím důležitost vést děti od mala ke společenské odpovědnosti, k oboustrannému respektu, ke své vlastní spokojenosti, naplnění a k láskyplným vztahům.

↟ Přeji si, aby se děti mohly zdravě rozvíjet v tomto systému, který často připomíná krysí závod. Když bude vzkvétat náš domov, bude se dařit i této planetě.

Víc mě můžete poznat tady:

↟ Chcete kouknout na videa?

Chcete se mě na něco zeptat? 

Registruj se

Chci dopisy z týpíčka!

Občas pošlu mailem takové menší zpravodajství městské džungle.