Skip to content
Pocahontas na lavičce ve Valencii.

Chcete se mě na něco zeptat?

Napište mi na mail: kristi@vmestskedzungli.cz

Jsem

žena srdcaře, 
máma holky, kluka a jednoho andílka,

propagátorka respektující výchovy, „lesní“ chůva, budoucí koučka…

↟ Jako malá holka jsem chtěla poznávat a chránit zvířata i přírodu, ale pak přišla povinná školní docházka a já jsem skončila na obchodní akademii, ani nevím proč.

↟ Dnes vím, že vášeň je předpokladem dobrého řemesla a tak hledám cestu svou. Zase se vracím zpátky, ale jinou formou, než jsem si tehdy myslela.

↟ Spolupracovala jsem s lesními školkami, poté jsem hlídala děti na živnost a aktuálně v Olomouci zakládáme svobodnou základní školu Alma.

↟ Aktuálně jsem ve výcviku koučů (ICF). Mám akreditované kurzy od psychologů (i spoustu ostatních) čerpám z  vlastních zkušeností a dál se nechávám vést svou intuicí a zpětnou vazbou.

Volá vás konzultace nebo koučování se mnou?

Poďte se podívat na všechna zákoutí vaší mysli a udělejte ty první krůčky k vaší spokojenosti.

Proč Pocahontas v městské džungli?

Mrkněte na video:

Mám takový skromný sen…

↟ Chci pracovat na něčem, co mě bude bavit, naplňovat a zároveň to přispěje k vytváření hezčího místa na světě pro život, pro naše děti, pro celou planetu.

↟ A to začíná u každého z nás. Náš způsob života máme ve svých rukách a vědomě, nebo nevědomě ho učíme i naše děti, další generaci lidí. Nikdy není pozdě měnit myšlenky v činy.

↟ Cítím důležitost vést děti od mala ke společenské odpovědnosti, k oboustrannému respektu, ke své vlastní spokojenosti, naplnění a k láskyplným vztahům.

↟ Přeji si, aby se děti mohly zdravě rozvíjet v tomto systému, který často připomíná krysí závod. Když bude vzkvétat náš domov, bude se dařit i této planetě.

Chcete si přečíst příběh mého kalendáře pro děti (i rodiče)?

↟ Chcete kouknout na videa?